Nie telefonuj tylko zarejestruj się przez internet!
Get Adobe Flash player

Jesteś tutaj

Strona główna

Fotograf | Fotografia | Film - INVIU

Fotografia Częstochowa

Inviu to firma świadcząca profesjonalne usługi fotograficzne. Założycielem Inviu jest Piotr Łodziński, fotograf z wieloletnim doświadczeniem.

Początkowo zajmowaliśmy się fotografią prasową oraz koncertową. Z czasem poszerzyliśmy swój profil. Nasza działalność skupiła się na usługach fotograficznych dla dużych i małych firm oraz sesjach indywidualnych i rodzinnych. 

Przy zdjęciach firmowych duży nacisk kładziemy na odzwierciedlenie charakteru pomieszczeń i jak najlepsze ukazanie walorów firmy. Do tego dochodzą zdjęcia do katalogów. Dobrze wiemy, jak ważne jest odpowiednie przedstawienie firmy, jej pracowników i oferowanych przez nią produktów i usług - nie tylko dla danej firmy, ale także dla jej klientów. Dlatego każde nasze zdjęcie jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Na szczególną uwagę zasługuje nasza profesjonalna opieka fotograficzna dla firm. Jest to szybkie reagowanie na potrzeby klienta - pierwszeństwo pracy nad zleceniem, szybka obróbka i dostarczenie zdjęć.


Fotografia rodzina też jest nam bliska. Z przyjemnością uchwycimy ważne dla Ciebie chwile. Wiemy, że to odpowiedzialne zadanie, bo do tych zdjęć cała Twoja rodzina będzie wracać, i to nie raz. Ale gwarantujemy - zlecając nam ten rodzaj usług możesz być pewny swojego zadowolenia.

Fotografia artystyczna. Oferujemy zarówno zdjęcia klasyczne, portretowe, jak i sesje tematyczne, które pozwalają na kreowanie rzeczywistości. Powstają wtedy zdjęcia z charakterem, które będą pamiątką na całe życie. Jesteśmy także otwarci na Twoje pomysły.

Jeśli chodzi o fotografię ślubną stawiamy na jakość, nie na ilość. Polityka naszej firmy uwzględnia realizację tylko kilku podobnych zleceń w roku. Ślub to bez wątpienia jedna z najważniejszych chwil w życiu człowieka, a my nie chcemy popadać w rutynę i powtarzalność kadrów. Zapewniamy klientom wyjątkowe zdjęcia. Do każdej pary podchodzimy indywidualnie, chcąc oddać charakter i klimat uroczystości. Przy zdjęciach plenerowych stawiamy duży nacisk na pomysł i miejsce w którym wykonujemy zdjęcia. Chcemy, by każdy ślubny fotoreportaż był inny od pozostałych - wtedy ta ważna chwila zostaje uwieczniona dla Was na zdjęciach i zapamiętana również przez nas.

Od 2014 roku nagrywamy filmy. Firmom oferujemy wideoklipy promocyjne i wywiady. Klientom indywidualnym proponujemy krótkie klipy filmowe dokumentujące wydarzenia rodzinne.